New York - Waar overnachten? 5x leuke aanraders!

Gepubliceerd op 13 januari 2020 om 21:08

Tips voor een accommodatie in New York:

 

Op Manhattan maar ook in de boroughs Brooklyn, Staten Island, Queens en The Bronx zijn  verschillende mogelijkheden voor een overnachting tijdens je verblijf in New York.

Manhattan:

Een hotel op Manhattan is in de meeste gevallen niet goedkoop, zeker als je ook nog een beetje kwaliteit verwacht. Wel heb je dan de meeste bezienswaardigheden op korte afstand wat veel reistijd scheelt.

  • Het Roosevelt hote - Dit mooie 4* hotel heeft een indrukwekkende entree en een lange historie. Het hotel is 19 verdiepingen hoog en beschikt over maar liefs 1025 hotelkamers variërend van standaard kamers, naar deluxe kamers en suites. De kamers zijn mooi ingericht, wel is van de standaard kamer de badkamer redelijk klein en wat verouderd verder zijn de liften wat langzaam af en toe. Het hotel heeft een restaurant en bar en bij mooi weer is het dakterras MAD46 geopend waar je kunt genieten van een lekker drankje ter afsluiting van een drukke dag. Rockefeller Center is op 150 meter van het hotel, het is aan de overkant van het Grand Central Station en je wandelt zo naar Times Square. Houdt er rekening mee dat bij veel luxe hotels in Manhattan een 'Resort Fee' wordt berekend ter plaatse, welke je verplicht dient te betalen. De bedragen kunnen variëren per hotel maar een indicatie ligt rond de 30 tot 35 dollar per kamer per dag.

 

  • Het Sheraton New York Times Square - Dit hotel ligt op 450 meter van Times Square en is een aanrader als je van modern en luxe houdt. De mooie kamers zijn comfortabel ingericht met goede bedden. Verder heb je in het hotel onder andere een bar, restaurant en fitness. De centrale ligging is echt ideaal, vanuit het hotel wandel je binnen minuten naar highlights zoals het Rockefeller Center, Central Park en Broadway. Houdt ook in dit hotel rekening mee een resort fee die berekend kan worden (soms zit deze inclusief in de prijs anders is deze ter plaatse te betalen). 

 

  • Het New Yorker hotel - Dit is een van de bekendste hotels op Manhattan. The New Yorker is een hotel met veel geschiedenis. Het is gebouwd in 1930 en is geheel in Art Deco stijl gedecoreerd. Het ligt zeer centraal midden op Manhattan op de hoek van 34th street en 8th street waardoor veel bezienswaardigheden op loopafstand te bereiken zijn zoals The High Line,  Macy's, Madison Square Garden en het Flatrion Building. In The New Yorker is ook een resort fee van toepassing welke je bij het inchecken voldoet. 

Op Manhattan zijn veel accommodaties en aangezien je vaak veel op pad bent kun je ook goed kiezen voor een hotel met minder faciliteiten en sterren waardoor je voordeliger kan verblijven tijdens je reis. Afhankelijk van je wensen kun je kijken wat het beste bij je past. 

 

The Roosevelt hotel - Deluxe Queen

Sheraton Times Square - Double Double 

Brooklyn:

Vind je het niet erg om te reizen met het openbaar vervoer dan kun je kiezen voor een verblijf in een van de andere boroughs. Brooklyn is bijvoorbeeld steeds populairder aan het worden, een aanrader hier is de wijk Williamsburg. Williamsburg is een van de hipste wijken van New York en er valt van alles te beleven. Vanuit hier zit je binnen en mum van tijd op Manhattan waardoor je dus beide boroughs (Brooklyn en Manhattan) goed kan ervaren.

  • Het Aloft New York Brooklyn - Dit is een hotel welke gelegen is in de wijk Brooklyn met goede en snelle connecties naar Manhattan. Dit hotel beschikt over mooie kamers die ingericht zijn met zeer comfortabele bedden, een mooie moderne badkamer. Het hotel beschikt over gratis WiFi en je kunt 24 uur per dag terecht voor snacks en drankjes beneden bij het grab & go café. Het Aloft hotel heeft ook een gezellige lounge en voor een drankje of dansje kun je naar de W XYZ Bar. De ligging van het hotel is prima in het Financial District van Brooklyn. Op korte afstand van het metrostation, eet- en drinkgelegenheden en de Brooklyn Bridge. Aanrader voor ontbijt (of lunch) is Maison Kayser op loopafstand van het hotel waar ze heerlijke verse gerechten serveren, een goede start voor een actieve dag op pad in New York!

 

New Jersey: 

Ook in de andere boroughs zijn voldoende mogelijkheden, check vooraf wel even de ligging van je accommodatie en hoe deze ligt ten opzichte van het openbaar vervoer. Niet alle wijken zijn even gezellig, wil je niet in een wijk terecht komen die wat vervallen is of waar een wat minder leuke sfeer hangt dan is het verstandig om je vooraf goed in te lezen waar je precies terecht komt. 

  • Holiday Inn Hasbrouk Heights - Dit hotel is iets verder van Manhattan gelegen, in New Jersey, en heeft mooie ruime hotelkamers. Het hotel beschikt over een zwembad wat in de warme maanden natuurlijk wel heel fijn is., Het hotel heeft een gratis shuttle service die je naar het busstation brengt waar je naar Manhattan kan reizen. De reis vanaf het busstation naar de stad duurt ongeveer 30 minuten en kost +- 10 dollar voor een retour per persoon. Je betaald hier geen resort fee, wat bij veel hotels op Manhattan wel het geval is.

Aloft Brooklyn hotel - Badkamer en koffie/thee faciliteiten

Heb je vragen over deze bestemming? Stel ze gerust!

Laat hieronder een reactie achter en we gaan ons best doen ze zo goed mogelijk te beantwoorden :-)


«   »

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.